Consilium Group   >   Z našich publikací   >   Knižní publikace   >   Jak lépe naložit s časem: 50 doporučení pro ty, jejichž čas je vzácný

Knižní publikace


 • Jak lépe naložit s časem: 50 doporučení pro ty, jejichž čas je vzácný
 • Jak lépe naložit s časem: 50 doporučení pro ty, jejichž čas je vzácný

  (nakladatelství Grada, 2015)

  Jsou lidé, pro něž je efektivní zacházení s časem samozřejmostí. Existují však i ti - a je jejich většina - pro které zcela přirozené není. Těm pomůže, osvojí-li některé metody, techniky či tipy, které jim napomohou, aby ve svém čase dosáhli více.

  Většina metod a nástrojů efektivního nakládání s časem, obsažených v této knížce, se vztahuje k podnikové a manažerské praxi. To však neznamená, že se jedná o metody použitelné jen ve světě byznysu. Principy efektivního nakládání s časem jsou univerzální a platí pro libovolné prostředí. Stejně univerzální jsou i psychologické postupy, s jejichž pomocí lze návyky efektivního nakládání s časem získat. Metody a postupy úspěšného nakládání s časem, které tato knížka přináší, vám proto umožní nejen to, abyste ve svém čase dokázali vykonat více práce, ale i to, abyste měli více ze svého života.

  Pravidla a metody efektivního nakládání s časem prezentuje tato knížka v podobě praktických, zahrnujících většinu typických problémů, se kterými se lze při využívání času ve firemní praxi setkat. Je určena všem, kteří nejsou spokojeni s tím, jak se svým časem nakládají a snaží se omezit jeho plýtvání.
   
© 2024 CONSILIUM GROUP, Management Consultants, spol. s r.o., Všechna práva vyhrazena.